Zestaw dźwięków efektowych SFX – płyta DVD!!!

Prawie 800 dźwięków w nieskompresowanym formacie WAVE (44100Hz/16 bitów), przeznaczonych dla twórców stron internetowych; animacji flash a także dla filmowców profesjonalistów jak i amatorów tworzących filmy wideo.

Jest to owoc prawie 1,5 rocznych wędrówek z mikrofonem po lasach, łakach, gruzowiskach, różnych obiekatach użyteczności publicznej i innych mniej lub bardziej dziwnych miejscach. Pełny spis plików zawartych na płycie znajdziecie tutaj. Lista z dnia na dzień sie powiększa!

Prezentowane dźwięki nagrywane są przeze mnie osobiście za pomocą profesjonalnego sprzętu (mikrofony Sennhiser MKH415, Tonsil MCU-53, MXL1006BP, RODE NTG-2, T.Bone EM9600, Audio-technica AT875R, wysokiej jakości karta dźwiękowa EMU, mikser Soundcraft Compact 4 i SIE MP273, HI-MD SONY, ZOOM H4). Wszystkie pliki są nie obrabiane, poza normalizacją, odpowiednim przycięciem, obcięciem “pików”. Nadanie echa, pogłosu, efektów, ewentualnie jeżeli zajdzie potrzeba – EQ, leży w gestii użytkownika zestawu. Wszystkie dźwięki można ze sobą dowolnie miksować tworząc konkretne, zsynchornizowane podkłady pod przygotowywany materiał. Pliki były odsłuchiwane, dobierane m.in. na zestawie odsłuchowym KRK RP5.

Posłuchaj dema, wybrane przypadkowo pliki:

[audio:demo_sfx_czesc1_96kbps.mp3]

Uwaga, plik trwa 10 minut i ma objętość 6mB! Możesz zapoznać się dokładnie z zestawem! (mp3, stereo, 128kBps)
Jakość dźwięków jest bardzo wysoka i nie ma nic wspólnego z przypadkowymi plikami niskiej jakości (kiepskie, 8 bitowe pliki niekiedy krążą po sieci od lat), które można znaleźć np. w popularnej wyszukiwarce http://www.findsounds.com/ i podobnych! Wiele z tych dźwięków może posłużyć jako inspiracja do tworzenia np. animacji… 😉

Zestaw wykorzystywany jest w licznych oddziałach publicznej TV, TVNie, lokalnych TV kablowych, przez wielu twórców kina niezależnego i producentów jinglii radiowych (swoje oferty mają m.in na allegro)! Oferowany zestaw jest także używany do stymulacji dźwiękowej w terapii logopedycznej. Setki sprzedanych zestawów!

ZESTAW PONAD 900 DŹWIĘKÓW ZEBRANYCH NA PŁYCIE DVD!!! LEGALNA BIBLIOTEKA DŹWIĘKÓW ZA 19,99ZŁ!!!

WRAZ Z ZESTAWEM DŹWIĘKÓW OTRZYMUJESZ PISEMNĄ LICENCJĘ!!!

Kilka fotek z nagrywek:

Nagrywanie pompki rowerowej Nad jeziorem...

Na terenach kolejowych... Na łące...

Gilotyna... Tarka :)

Gilotyna... Gilotyna...

Zestaw SFXów dla wygody zawarty jest na jednym nośniku DVD, nie musisz żonglować płytami, żeby odnaleźć dany dźwięk. Do płyty dołączony jest najnowszy, darmowy edytor audio “Audacity” (na którym można dokonać obróbki dźwięków lub ich zmiksowania) oraz bonus niespodzianka! Do zestawu dodawana jest pisemna, imienna licencja na praktycznie nieograniczone wykorzystanie zestawu! W razie kontroli, masz pisemny dokument!
Zestaw nie zawiera żadnych dźwięków „wątpliwego pochodzenia”, np. zgrywanych z popularnych zestawów MAGIX itp. Jest to nielegalne. Kupując ten zestaw masz pewność co do autorskiego pochodzenia plików! Dostajesz na nie licencję!

Dźwięki zawarte w zestawie mogą posłużyć do tworzenia zupełnie nowych, na przykład „wciąganie ustami napoju” małym nakładem pracy można przerobić na popularny „świst” jaki wydaje machanie np. szablą, kijem…

[audio:demo_sfx_czesc1_przyklad1.mp3]

[audio:demo_sfx_czesc1_przyklad2.mp3]

To tylko przykład, możliwości manipulacji dźwiękami jest ogrom, ograniczone są one jedynie naszą pomysłowością… (lub jej brakiem) 🙂

Zestaw zawarty jest na jednym nośniku DVD. Do płyty dołączony jest najnowszy edytor audio „Audacity” oraz bonus audio niespodzianka! :), a także pisemna, imienna licencja.
Osoby zainteresowane kupnem zestawu proszę o kontakt: mailem, poprzez GG (1660524) lub aukcje allegro! Wysyłka za przedpłatą na konto (podane przeze mnie w mailu).

Okładka płyty CD

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych dźwięków na indywidualne zamówienie, odgłosy otoczenia i inne – NAPISZ DO MNIE!

Oznajmiam, że jestem autorem niniejszego zestawu płyt CD, wraz z jego okładką.Na mocy: USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. Nr 24, poz. 83)(Sprostowanie: Dz.U. Nr 43, poz. 170) (Zmiany: Dz.U. z 1997 r. Nr 43, poz. 272 oraz Nr 88, poz. 554[1]; z 2000 r. Nr 53, poz. 637) Posiadam: Majątkowe prawa autorskie do sprzedawanej płyty oraz jej okładki. Za „podobieństwo” innych aukcji internetowych do mojej nie biorę odpowiedzialności! Zastrzegam sobie prawa autorskie do utworzonych stron tj. do wyglądu ogólnego strony, grafiki, zdjęć oraz tekstu zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Bez zgody autora stron część tej publikacji nie może być kopiowana lub reprodukowana! 

 

WAŻNE!

Na internetowych aukcjach Allegro pojawiał się jakiś czas temu użytkownik, którego nick rozpoczyna się od liter „KW***5”, aby zarobić troszkę pieniążków postanowił skopiować moje pomysły na wygląd i zawartość strony aukcji, zawartość sprzedawanego zestawu SFX – łamiąc tym samym przepisy prawa autorskiego.

Nic z tym nie można zrobić, ponieważ Allegro odsyła na Policję i do UOKiK,a chłopak jest w sumie płotką i nie warto się szczypać z kimś takim. Smutne jest to że nie potrafi sam nic zrobić, tylko poszedł na łatwiznę, prostacki sposób kopiuje cudze pomysły, które kosztowały trochę pracy. Żałosne i szczeniackie! Nie jeden tak zaczynał swoją karierę, ale zakończenie zawsze było jedno…

Nie karmcie aukcyjnego trolla!!

 

Ponieważ jest to człowiek bez zasad i dyskusje z nim nigdy nie dały mu nic do myślenia, prawdopodobnie niedługo skopiuje tą informację i umieści u siebie!

tbmonter, 25 lipca 2008

 

25 komentarzy

TaneY 6 września 2006 Reply

Pisalem do pana poniewaz potrzebuje wylacznie dziwkow jakie wydaje lokomotywa wiec czy moglby mi pan wyslac je na maila bylbym dozgonnie wdzieczny

szultz 20 września 2006 Reply

Zamówilem jeden zestaw. Musiało to kosztować sporo pracy, bardzo wysoka jakość sampli. Czekam na część 2!

grze_tom 22 września 2006 Reply

Jestem zainteresowany kupnem płyty z samplami.Pozdrawiam
grze_tom

Motyl 26 września 2006 Reply

Jestem zainteresowany

Mrozmi 14 października 2006 Reply

Jestem zainteresowany kupnem tych dzwięków.

Mój email to mrozmi@o2.pl

szpileczka 22 października 2006 Reply

Ja też jestem Tobą zainteresowana 😀

MM 7 stycznia 2007 Reply

Witam,
Od razu widać, jak wiele pracy kosztowało zgromadzenie tak wielu różnorodnych dźwięków. Po wysłuchaniu sampli muszę stwierdzić, że warto popracować zwłaszcza nad górnymi częstotliwościami. Nie są one oddane w zbyt szerokim zakresie, co powoduje subiektywnie odczuwane lekkie przytłumienie dźwięków. Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku i warto polecać prezentowany zestaw.

darek 17 stycznia 2007 Reply

Skoro podanan jest cena, istnieje więc możliwość zakupu.
Proszę o kontakt.

muhehel 19 lutego 2007 Reply

Jestem zainteresowany. Prosze o szczegóły.

Amarylis 25 lutego 2007 Reply

Wyrażam chęć nabycia zestawu na CD.
Bardzo zależy mi na mocnym efekcie skrzypienia podłogi.
Proszę o kontakt.
Pozdrawiam B.D.

zartan 6 marca 2007 Reply

Witam
Czytam ,że propozycja jest wysokiej jakości więc chetnie kupie zestaw dwu płytek za 10,99
Czekam na kontakt.
Pozdrawiam.

wlatca 8 marca 2007 Reply

a ja to już drugi miesiąc czekam na te płyty i coś nie chcą do mnie dojść… czy jest jeszcze szansa???

wlatca 13 marca 2007 Reply

dziękuję serdecznie za uwzględnienie przypomnienia 🙂
jestem w trakcie odsłuchiwania i polecam gorąco!

monter 14 marca 2007 Reply

Przepraszam za zamieszanie, pogubiłem się w papierach 🙂

xceed 15 marca 2007 Reply

Witam,

chcialbym zakupic plyte z sfx’ami jednak mam pytanie, czy wczesniej moge zapoznac sie z licencja i ew. spisem?

pozdrawiam,
Wojtek

Amarylis 23 października 2007 Reply

W lutym 2007 r. zamówiłem komplet dwu płyt CD z efektami dźwiękowymi.Prosiłem o kontakt. Teraz mamy 23 października 2007r.i nic, ani kontaktu, ani płyt. Odpuszczam sobie, a innym zainteresowanym radzę to samo. Pozdrawiam B.D.

monter 23 października 2007 Reply

Przeglądnąłem historię skrzynki pocztowej i jakoś nie widzę w niej jakiegokolwiek zapytania 🙂

Baaa, powiem więcej, wystarczyło przeczytać dokładnie opis i wejść na aukcje allegro, nacisnąć „kup teraz” i po kłopocie. Aukcje pojawiały sie regularnie.

Pawello 14 grudnia 2007 Reply

Czesc

„…czy mnie jeszcze pamietasz…?”

Tez chetnie zakupie te efekty… prosze o kontakt

tajski 9 lutego 2008 Reply

Czy możesz wystawić na Allegro płytę?

kojak1967 19 lutego 2008 Reply

Witam !!!

Chętnie kupię Pańską płytę. Proszę o kontakt e-mailem
z kwotą do zapłaty i formą płatności.
Pozdrawiam.

Katz 11 listopada 2008 Reply

Jetem zaiteresowany nabyciem płyty. Proszę wysłać pocztą za pobraniem. Będę wdzięczny za potwierdzenie przyjęcia zamówienia.

mado 28 stycznia 2009 Reply

Zamawiam u Pana komplet płyt. Czytając wcześniejsze wypowiedzi mam jednak wrażenie że są okresowo problemy z ich dostawą. Proszę o potwierdzenie przyjęcia zamówienia.
Pozdrawiam mado

Jarek 18 września 2009 Reply

Witam, chciałbym kupić płytkę z Pana nagraniami. Proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Jarosław Bińkowski

Krzysiek 22 marca 2011 Reply

witam
Pod koniec 2006 kupiłam od Pana płytę :”zestaw dźwięków SFX, zestaw 1. Zależy mi głównie na wszelkiego rodzaju odgłosy picia napojów, płynąca woda, odkręcanie kurków, wybuchy , chodzenie po molo ,odgłosy kroków na różnych podłożach kobiece / męskie (szpilki) Czy ma Pan jakieś nowe zestawy? Co wchodzi w ich skład i gdzie je można kupić ? Proszę o kontakt.
Pozdrawiam Krzysiek

Lila 20 sierpnia 2012 Reply

Jestem zainteresowana kupnem płyty z ZESTAWem PONAD 900 DŹWIĘKÓW ZEBRANYCH NA PŁYCIE DVD!!! LEGALNA BIBLIOTEKA DŹWIĘKÓW ZA 19,99ZŁ!!!
czy to jest jeszcze aktualne?

Dodaj komentarz