Prawie 800 dźwięków w nieskompresowanym formacie WAVE (44100Hz/16 bitów), przeznaczonych dla twórców stron internetowych; animacji flash a także dla filmowców profesjonalistów jak i amatorów tworzących filmy wideo.

Jest to owoc prawie 1,5 rocznych wędrówek z mikrofonem po lasach, łakach, gruzowiskach, różnych obiekatach użyteczności publicznej i innych mniej lub bardziej dziwnych miejscach. Pełny spis plików zawartych na płycie znajdziecie tutaj. Lista z dnia na dzień sie powiększa!

Prezentowane dźwięki nagrywane są przeze mnie osobiście za pomocą profesjonalnego sprzętu (mikrofony Sennhiser MKH415, Tonsil MCU-53, MXL1006BP, RODE NTG-2, T.Bone EM9600, Audio-technica AT875R, wysokiej jakości karta dźwiękowa EMU, mikser Soundcraft Compact 4 i SIE MP273, HI-MD SONY, ZOOM H4). Wszystkie pliki są nie obrabiane, poza normalizacją, odpowiednim przycięciem, obcięciem “pików”. Nadanie echa, pogłosu, efektów, ewentualnie jeżeli zajdzie potrzeba – EQ, leży w gestii użytkownika zestawu. Wszystkie dźwięki można ze sobą dowolnie miksować tworząc konkretne, zsynchornizowane podkłady pod przygotowywany materiał. Pliki były odsłuchiwane, dobierane m.in. na zestawie odsłuchowym KRK RP5.

Posłuchaj dema, wybrane przypadkowo pliki:

Uwaga, plik trwa 10 minut i ma objętość 6mB! Możesz zapoznać się dokładnie z zestawem! (mp3, stereo, 128kBps)
Jakość dźwięków jest bardzo wysoka i nie ma nic wspólnego z przypadkowymi plikami niskiej jakości (kiepskie, 8 bitowe pliki niekiedy krążą po sieci od lat), które można znaleźć np. w popularnej wyszukiwarce http://www.findsounds.com/ i podobnych! Wiele z tych dźwięków może posłużyć jako inspiracja do tworzenia np. animacji… ;-)

Zestaw wykorzystywany jest w licznych oddziałach publicznej TV, TVNie, lokalnych TV kablowych, przez wielu twórców kina niezależnego i producentów jinglii radiowych (swoje oferty mają m.in na allegro)! Oferowany zestaw jest także używany do stymulacji dźwiękowej w terapii logopedycznej. Setki sprzedanych zestawów!

ZESTAW PONAD 900 DŹWIĘKÓW ZEBRANYCH NA PŁYCIE DVD!!! LEGALNA BIBLIOTEKA DŹWIĘKÓW ZA 19,99ZŁ!!!

WRAZ Z ZESTAWEM DŹWIĘKÓW OTRZYMUJESZ PISEMNĄ LICENCJĘ!!!

Kilka fotek z nagrywek:

Nagrywanie pompki rowerowej Nad jeziorem...

Na terenach kolejowych... Na łące...

Gilotyna... Tarka :)

Gilotyna... Gilotyna...

Zestaw SFXów dla wygody zawarty jest na jednym nośniku DVD, nie musisz żonglować płytami, żeby odnaleźć dany dźwięk. Do płyty dołączony jest najnowszy, darmowy edytor audio “Audacity” (na którym można dokonać obróbki dźwięków lub ich zmiksowania) oraz bonus niespodzianka! Do zestawu dodawana jest pisemna, imienna licencja na praktycznie nieograniczone wykorzystanie zestawu! W razie kontroli, masz pisemny dokument!
Zestaw nie zawiera żadnych dźwięków „wątpliwego pochodzenia”, np. zgrywanych z popularnych zestawów MAGIX itp. Jest to nielegalne. Kupując ten zestaw masz pewność co do autorskiego pochodzenia plików! Dostajesz na nie licencję!

Dźwięki zawarte w zestawie mogą posłużyć do tworzenia zupełnie nowych, na przykład „wciąganie ustami napoju” małym nakładem pracy można przerobić na popularny „świst” jaki wydaje machanie np. szablą, kijem…

To tylko przykład, możliwości manipulacji dźwiękami jest ogrom, ograniczone są one jedynie naszą pomysłowością… (lub jej brakiem) :)

Zestaw zawarty jest na jednym nośniku DVD. Do płyty dołączony jest najnowszy edytor audio „Audacity” oraz bonus audio niespodzianka! :) , a także pisemna, imienna licencja.
Osoby zainteresowane kupnem zestawu proszę o kontakt: mailem, poprzez GG (1660524) lub aukcje allegro! Wysyłka za przedpłatą na konto (podane przeze mnie w mailu).

Okładka płyty CD

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych dźwięków na indywidualne zamówienie, odgłosy otoczenia i inne – NAPISZ DO MNIE!

Oznajmiam, że jestem autorem niniejszego zestawu płyt CD, wraz z jego okładką.Na mocy: USTAWY z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. Nr 24, poz. 83)(Sprostowanie: Dz.U. Nr 43, poz. 170) (Zmiany: Dz.U. z 1997 r. Nr 43, poz. 272 oraz Nr 88, poz. 554[1]; z 2000 r. Nr 53, poz. 637) Posiadam: Majątkowe prawa autorskie do sprzedawanej płyty oraz jej okładki. Za „podobieństwo” innych aukcji internetowych do mojej nie biorę odpowiedzialności! Zastrzegam sobie prawa autorskie do utworzonych stron tj. do wyglądu ogólnego strony, grafiki, zdjęć oraz tekstu zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Bez zgody autora stron część tej publikacji nie może być kopiowana lub reprodukowana! 

 

WAŻNE!

Na internetowych aukcjach Allegro pojawiał się jakiś czas temu użytkownik, którego nick rozpoczyna się od liter „KW***5″, aby zarobić troszkę pieniążków postanowił skopiować moje pomysły na wygląd i zawartość strony aukcji, zawartość sprzedawanego zestawu SFX – łamiąc tym samym przepisy prawa autorskiego.

Nic z tym nie można zrobić, ponieważ Allegro odsyła na Policję i do UOKiK,a chłopak jest w sumie płotką i nie warto się szczypać z kimś takim. Smutne jest to że nie potrafi sam nic zrobić, tylko poszedł na łatwiznę, prostacki sposób kopiuje cudze pomysły, które kosztowały trochę pracy. Żałosne i szczeniackie! Nie jeden tak zaczynał swoją karierę, ale zakończenie zawsze było jedno…

Nie karmcie aukcyjnego trolla!!

 

Ponieważ jest to człowiek bez zasad i dyskusje z nim nigdy nie dały mu nic do myślenia, prawdopodobnie niedługo skopiuje tą informację i umieści u siebie!

tbmonter, 25 lipca 2008